29 Ekim 2012 Pazartesi

Başımıza Gelenler, 2010

LIFE AS WE KNOW IT
Başımıza Gelenler
2010Yöneten: Greg Berlanti
Tür: Romantik, Komedi
Ülke: ABD
Süre: 114 dk
Imdb: 6.3     Sinemalar: 8.8
Oyuncular: Josh Duhamel, Katherine Heigl, Josh Lucas, Christina Hendricks, Faizon LoveA comedy about taking it one step at a time.


Holly ve Eric'in tek ortak noktaları birbirlerine olan nefretleri ve çok sevdikleri iki arkadaşlarıdır. Arkadaşlarını bir kazada kaybettiklerinde ikisi de çok üzülürler ve onlardan geriye sadece tatlı mı tatlı Sophie kalmıştır. Arkadaşları başlarına bir şey gelme durumunda Sophie'nin vaftiz ebeveynleri olarak Holly ve Eric'in adını verdiğini öğrendiklerinde işler çıkmaza girecektir. Bebek büyütmekle alakası olmayan Eric ve kontrol manyağı Holly birlikte bu güzel bebeğe bakmak için ellerinden geleni yaparlar ve bu maceralı ikiliyi birbirlerine şaşırtıcı derecede yakınlaştırır.

Bu film romantik komedilerin en tatlısı olmaya aday bir filmdir. Minik Sophie'nin bakımını üstlenen birbirinden tamamen alakasız bu iki insanın aralarındaki zıtlıklarının bir mıknatıs gibi birbirlerini çekmesini konu alıyor ve bunu yaparken de öyle eğlenceli, öyle komik sahnelere konu oluyor ki gülmekten kendinizi alamıyorsunuz. Bir de tabii, Josh Duhamel bayanlar... Eğer bir romantik komedi arıyorsanız size itina ile bu filmi öneriyorum. İyi seyirler film severler.İzlemek isteyenler buradan ulaşabilirler.

1 yorum: